-38%
isithethi esingenamanzi sebluetooth encinci
$16.00 $10.00
| Iinkcukacha Packaging: | White box or customized box for bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Immimiselo yokuhlawula: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | 67*67*78mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo,mini |
| Product weight | 150g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga, |
| Igama lemveliso | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Iwaranti esemgangathweni | 12 iinyanga |
| S/N ratio | ≥70dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Ibhetri | 3.7v/400mAh |
| Amandla emveliso | 3w(1kHz,THD1%) |
| I-MOQ ephantsi | inkxaso |
| style | bluetooth speaker |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "isithethi esingenamanzi sebluetooth encinci”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.




reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.