-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| Iinkcukacha Packaging: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34i-cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 bekhompyutha / baseKapa Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | Malunga 15 working days after sample confirmation |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | Dia62mm*H59mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 90g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥68dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 2.400GHz—2.480GHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Waterproof Bluetooth Speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.