-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| Iinkcukacha Packaging: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | shipped in 15 days after the payment |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji, any color can be customized |
| Ubukhulu | 58*58*88mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| ubunzima | 145g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥70dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 100Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Led Light Bluetooth Speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.