-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Iinkcukacha Packaging: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,incwadi yokusebenzisa 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Immimiselo yokuhlawula: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | 27.5*27.5*14mm |
| Weight | 150g/isithethi, 165g/ipakethi |
| Ubungakanani bophondo | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| umbala | Luhlaza,Mhlophe,Luhlaza,Mnyama,Bomvu,ngentando |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi,Umdlali weKaraoke kwikhompyuter, Iqonga, |
| Uphazanyiso | 5.00% |
| Iwaranti esemgangathweni | 12 iinyanga |
| Ukuphindaphinda | 200Hz——20KHz |
| material | ABS |
| imveliso | 3.7V ~ 4.2V+0.05V |
| Igalelo lombane | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Umjelo | 3(2.1) |
| Ukupakisha kuqukiwe | 1Isithethi, 1 Intambo ye-USB,1Intambo yomsindo, |
| I-MOQ ephantsi | inkxaso |
| Umqondiso-kwingxolo | ≥80dB |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "bluetooth speaker with USB port”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.