-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| Iinkcukacha Packaging: | mobile phone speaker :White box, black box, ibhokisi yombala, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 7 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 7-15iintsuku |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Ubukhulu | D90*H750mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini, handsfree, line in |
| Product weight | 145g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| Portable mini speaker | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥85dB |
| Impedance | 4 ohm |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "mobile phone speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.