-38%
mini bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| Iinkcukacha Packaging: | White box or customized box for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Immimiselo yokuhlawula: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | 82*82*57mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini, umculo, musical, handsfree, stylish appearance |
| Ubunzima bemveliso | 152g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga, |
| Igama lemveliso | OEM portable professional mini music bluetooth speaker |
| Iwaranti esemgangathweni | 12 iinyanga |
| Umlinganiselo we-S/N | ≥80dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Ibhetri | 3.7v/400mAh |
| Amandla emveliso | 3w(1kHz,THD1%) |
| I-MOQ ephantsi | inkxaso |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "mini bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.