-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| Iinkcukacha Packaging: | Ubungakanani bebhokisi emhlophe:120*65*60mm Ubungakanani bebhokisi:32*34*26i-cm QTY/CTN:50ii-PC N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15-25days according to your quantity |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | White/Black/pink/orange/blue/green |
| Ubukhulu | D50.6*H56.2 |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Product weight | 98g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| material | ABS professional speaker |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "wireless bluetooth Professional speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.