-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| Iinkcukacha Packaging: | Ubungakanani bebhokisi emhlophe:75*55*113mm Ubungakanani bebhokisi:40*29*27i-cm QTY/CTN:50ii-PC N.W/G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 110g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥70dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "mini bluetooth powered speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.