-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| Iinkcukacha Packaging: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | Dia 75*58mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini,wireless, With FM radio |
| Product weight | 168g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| Portable mini speaker | Multifunctional portable mini speaker bluetooth with fm radio |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥70dB |
| material | Silicone |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.








reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.