-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| Iinkcukacha Packaging: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | 156*45*40mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 466g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥80dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Handsfree | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.