-33%
isithethi sebluetooth yangaphandle
$18.00 $12.00
| Iinkcukacha Packaging: | 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,incwadi yokusebenzisa 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 6 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC,ROHS |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Immimiselo yokuhlawula: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | D68*H73mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo,mini |
| Product weight | 230g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga, |
| Igama lemveliso | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Iwaranti esemgangathweni | 12 iinyanga |
| S/N ratio | ≥70dB |
| material | Silicone+ABS |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Ibhetri | 3.7v/400mAh |
| Amandla emveliso | 3w(1kHz,THD1%) |
| I-MOQ ephantsi | inkxaso |
| style | bluetooth speaker |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "isithethi sebluetooth yangaphandle”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.










reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.