-22%
mini wireless bluetooth speaker
$18.60 $14.60
| Iinkcukacha Packaging: | mini bluetooth speaker : white box: yangaphakathi:100bekhompyutha / baseKapa Ubungakanani bebhokisi emhlophe:60*60*75mm Ubungakanani beCTN:315*315*340mm G.W:10IKG |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 15 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Ixesha lokuzisa | 7-15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | 55*55.3mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 73g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| isithethi | USB wired speaker |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| Self-charging time | 0.5 yure |
| Ibhetri | 180mAh |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "mini wireless bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.