-47%
Wireless keychain waterproof bluetooth speaker
$19.00 $10.00
| Iinkcukacha Packaging: | White Box or Can Customized |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | Dia90*H46.5mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 125g |
| Use manual for mini digital speaker | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| bluetooth speaker wholesale | instrumental music mini portable bluetooth speaker with TF card |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥60dB |
| material | ABS |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Wireless keychain waterproof bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.