-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Iinkcukacha Packaging: | New cylinder high quality bluetooth speaker : White box, black box, ibhokisi yombala, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 7-15iintsuku |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Ubukhulu | OD70*240mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | colorized led light , |
| Product weight | 230g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| Portable mini speaker | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥85dB |
| material | Aluminium + ABS |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "bluetooth speaker with colorized led light”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.