-50%
Dazzle LED yoritgichli simsiz portativ Bluetooth DSP dinamik
$20.00 $10.00
- shrift: Faol, Faol, Elektr,Bluetooth simsiz,Mini kuchaytirgich,Uy kuchaytirgichi
- Foydalanish: kompyuter, Uy teatri, Karaoke o'yinchisi, Mobil telefon, Portativ audio pleer, Bosqich
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
- O'rnatilgan 88 uch rangli RGB LED chiroqlari, 360-darajali LED pulsatsiyalanuvchi musiqa ; besh turdagi musiqa pulsatsiyalanuvchi LED vizual displey rejimi.
- O'rnatilgan yuqori sifatli ikki tomonlama ovozli karnaylar, yorqin trebl, juda yumshoq, chuqur bas, sizga zavqlanish uchun mukammal musiqani olib keladi.
- iPhone uchun qo'llab-quvvatlash, iPad uchun, HTC uchun, Samsung uchun, Bluetooth funksiyasiga ega noutbuklar va boshqa qurilmalarni ulash va musiqa tinglash oson.
- MP3, WMA TF kartasini qo'llab-quvvatlang,APE,FLAL formati va boshqalar to'liq dekodlash yo'qotishsiz audio ishonchliligi; ,musiqa ijro etish oson.
| Aksessuarlar va butlovchilar | Batareya, Zaryadlovchi sumkasi, Uzatma kabeli |
| shrift | Mini kuchaytirgich, Uy kuchaytirgichi |
| Foydalanish | Bluetooth karnay, kompyuter, Uy teatri, Karaoke o'yinchisi, Mobil telefon, Portativ audiopleyer |
| Foydalanish | Biznes sovg'asi |
| Funktsiya | Internet radio, Oʻrnatilgan karnay, LED yorug'lik vizual displey rejimi |
| O'rnatilgan batareya | Zaryadlanuvchi |
| rang | qora, Koʻp, Bej, Jigarrang, ko'k, yashil, Pushti, Sariq |
| Ilova | Mobil telefon zaryadlovchi, uy, Uyda va tashqarida |
| Bluetooth versiyasi | V3.0+EDR |
| Karnay hajmi | 72*72*143mm |
| TF kartasidan musiqa | Ha |
| Buzilish; xato ko'rsatish | < 0.5 % |
| RF diapazoni | 10m |
| Batareya quvvati | 300mAh |
"Izohlari, siz bo'lingDazzle LED yoritgichli simsiz portativ Bluetooth DSP dinamik”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.










Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.