-39%
Bluetooth karnayli sensorli boshqariladigan stol chiroqi
$18.00 $11.00
- shrift: Faol, Faol, Elektr,Bluetooth simsiz,Mini kuchaytirgich,Uy kuchaytirgichi
- Foydalanish: kompyuter, Uy teatri, Karaoke o'yinchisi, Mobil telefon, Portativ audio pleer, Bosqich
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, Qayiqda sayr, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, va hokazo.
| Aksessuarlar va butlovchilar | Batareya, Zaryadlovchi sumkasi, Uzatma kabeli |
| shrift | Mini kuchaytirgich, Uy kuchaytirgichi |
| Foydalanish | Bluetooth karnay, kompyuter, Uy teatri, Karaoke o'yinchisi, Mobil telefon, Portativ audiopleyer |
| Foydalanish | Biznes sovg'asi |
| Funktsiya | Internet radio, Oʻrnatilgan karnay |
| O'rnatilgan batareya | Zaryadlanuvchi |
| rang | qora, Koʻp, Bej, Jigarrang, ko'k, yashil, Pushti, Sariq |
| Ilova | Mobil telefon zaryadlovchi, uy, Uyda va tashqarida |
| Bluetooth versiyasi | V3.0+EDR |
| Karnay hajmi | 83*83*98mm |
| TF kartasidan musiqa | Ha |
| Buzilish; xato ko'rsatish | < 0.5 % |
| RF diapazoni | 10m |
| Batareya quvvati | 400mAh |
"Izohlari, siz bo'lingBluetooth karnayli sensorli boshqariladigan stol chiroqi”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.










Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.