-50%
Suv o'tkazmaydigan simsiz Bluetooth dush dinamiki va FM radiosi
$19.00 $9.50
- Moslashuvchanlik: Ochiq havoda, Sayohat, Plyajda, Dushda
- Funktsiya: Internet radio,Oʻrnatilgan karnay
- Aksessuarlar va butlovchilar: Zaryadlovchi sumkasi,Uzatma kabeli
- O'rnatilgan batareya: Zaryadlanuvchi
- ashyo: Plastik
- rang: Koʻp,qora,oq rang,qizil,ko'k,Pushti
- Mos keladigan brend: Samsung, olma, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
- O'lchamli tovush sifati kristalli tiniq vokal artikulyatsiyasi va boyligi bilan yuqori aniqlikdagi stereo tovushni uzatadi., orkestr musiqa diapazoni. Sizning hammomingiz kontsert zaliga o'xshaydi !
- SUV o'tkazmaydigan, muhrlangan silikon sumkasi va interfeysi bilan. Shokga chidamli va chang va qoldiqlarga chidamli. Dush uchun ideal, plyajda bir kun, mashinani yuvish yoki yo'lda sayohat qilish.
- KO'P FUNKSIONAL IMKONIYATLAR o'rnatilgan mikrofon yordamida qo'llarsiz gaplashish imkonini beradi; telefoningiz uchun masofaviy deklanşör sifatida foydalaning; va bitta tugmani bosish qulayligi bilan qo'shiqni o'tkazib yuboring yoki takrorlang.
- Oson ulaning ostida 6 soniyalar smartfoningiz bilan, planshet yoki kompyuter. gacha uzoq muddatli samaradorlik 10 metr masofada. Bog'da yoki hovuz bo'yida dam olayotganda karnayni ochiq havoga qo'ying.
- Simsiz Bluetooth dinamik uchun o'rnatilgan li-ion batareyasi.
- Dush karnaylari va tashqi dinamiklar sifatida foydalanish uchun mo'ljallangan bluetooth dinamiklarining ko'pchiligi raqobatchilardan kuchliroq bo'lib, ular 3 vattli audio drayverlarga ega..
- Bluetooth-ni yoqadigan barcha mobil telefonlar bilan mos keladi, Planshetlar, Kompyuter/Mac,va hokazo.
| Aksessuarlar va butlovchilar | Batareya, Zaryadlovchi sumkasi, Uzatma kabeli |
| shrift | Mini kuchaytirgich, Uy kuchaytirgichi |
| Foydalanish | Bluetooth karnay, kompyuter, Uy teatri, Karaoke o'yinchisi, Mobil telefon, Portativ audiopleyer |
| Foydalanish | Biznes sovg'asi |
| Funktsiya | Internet radio, Oʻrnatilgan karnay |
| O'rnatilgan batareya | Zaryadlanuvchi |
| rang | qora, Koʻp, Bej, Jigarrang, ko'k, yashil, Pushti, Sariq |
| Ilova | Mobil telefon zaryadlovchi, uy, Uyda va tashqarida |
| Bluetooth versiyasi | V3.0+EDR |
| Karnay hajmi | 73*73*54mm |
| TF kartasidan musiqa | Ha |
| Buzilish; xato ko'rsatish | < 0.5 % |
| RF diapazoni | 10m |
| Batareya quvvati | 400mAh |
"Izohlari, siz bo'lingSuv o'tkazmaydigan simsiz Bluetooth dush dinamiki va FM radiosi”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.












Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.