-47%
Raqsli LED yoritgichli qayta zaryadlanuvchi Bluetooth simsiz partiyasi dinamiki
$35.00 $18.60
- Moslashuvchanlik: Ochiq havoda, Sayohat
- Funktsiya: Internet radio,Oʻrnatilgan karnay
- Aksessuarlar va butlovchilar: Zaryadlovchi sumkasi,Uzatma kabeli
- O'rnatilgan batareya: Zaryadlanuvchi
- ashyo: Plastik
- rang: Koʻp,qora,oq rang,qizil,ko'k,Pushti
- Mos keladigan brend: Samsung, olma, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
- Portable Party – The Mini Party LED Speaker enhances any listening experience by painting the room with colorful, dancing LED lights.
- Recharge And Go – Bring the rechargeable Mini Party Speaker along with you wherever you may need it.
- Wired Or Wireless – Connect to the speaker via Bluetooth for easy wireless listening, or plug your device into the aux-in 3.5mm input.
- Small Speaker Big Sound – The compact Mini Party Speaker is deceivingly loud for its size, and easily fills any room with your favorite music.
- Xususiyatlari: Multicolor light show, Zaryadlanuvchi, Bluetooth connection, aux-in 3.5mm jack, cables included.
| Aksessuarlar va butlovchilar | Batareya, Zaryadlovchi sumkasi, Uzatma kabeli |
| shrift | Mini kuchaytirgich, Uy kuchaytirgichi |
| Foydalanish | Bluetooth karnay, kompyuter, Uy teatri, Karaoke o'yinchisi, Mobil telefon, Portativ audiopleyer |
| Foydalanish | Biznes sovg'asi |
| Funktsiya | Internet radio, Oʻrnatilgan karnay |
| O'rnatilgan batareya | Zaryadlanuvchi |
| rang | qora, Koʻp, Bej, Jigarrang, ko'k, yashil, Pushti, Sariq |
| Ilova | Mobil telefon zaryadlovchi, uy, Uyda va tashqarida |
| Bluetooth versiyasi | V3.0+EDR |
| Karnay hajmi | 215*100*100mm |
| TF kartasidan musiqa | Ha |
| Buzilish; xato ko'rsatish | < 0.5 % |
| RF diapazoni | 10m |
| Batareya quvvati | 1000mAh |
"Izohlari, siz bo'lingRaqsli LED yoritgichli qayta zaryadlanuvchi Bluetooth simsiz partiyasi dinamiki”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.














Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.