-38%
Profésional Wireless Mini Bluetooth Portabel Speaker
$8.00 $5.00
| Rincian bungkusan: | 3.5sambungan kabel audio mm, sambungan kabel USB, padoman, kotak kado Top Jual Speaker Portabel, Profésional Wireless Mini Bluetooth Portabel Speaker |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | 10-15 poé |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Ngaran produk | Speaker portabel |
| Batré | 120 mAH |
| Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 2.1+EDR |
| Rentang gawé | 10 méter |
| Waktos damel | 2.5 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Narasumber | 4Aduh 2W,23mmm Anjeunna |
| Bahan alat | ABS + Silikon |
| ukuran | 50*33*15mm |
| beurat | 20g |
| Aksésori | Micro USB,kotak kado,manual |
| Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| fungsi | Bluetooth Musik Play / Telepon Hand Free / Kaméra jauh / Anti leungit / Panginget Telepon |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.02 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "Profésional Wireless Mini Bluetooth Portabel Speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.




Harita
Aya acan aya ulasan.