-39%
Imut Wireless Mini Bluetooth Speaker
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* Wireless Bluetooth Speaker
*Bluetooth Musik Play
*material: ABS & silicone
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | RDA V2.1+EDR |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | No |
| * Hand Free Telepon Fungsi | YES |
| * slot kartu TF | No |
| * Batré | 3.7V/450mAh |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 4-6 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥75dB |
| * Réspon frékuénsi | 100Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * speaker | 4Duh, 3Wx1, 40mmm Anjeunna |
| * material | ABS+silicone |
| * warna | Black/blue/green/pink |
| * ukuran | 56mm x40mm |
| * beurat | 43g |
| * Aksésori | sambungan kabel USB, manual,audio cable, kotak kado |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.043 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "Imut Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.




Harita
Aya acan aya ulasan.