-25%
Speaker stéréo nirkabel sareng Hook
$20.00 $15.00
| Rincian bungkusan: | Kotak bungkusan dipak kalayan asesoris kabel USB Micro, Kotak Warna Mini Portabel Waterproof Bluetooth Speaker, Speaker stéréo nirkabel sareng Hook |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | 15-20 poé gawé |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Spésifikasi Speaker Bluetooth waterproof | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth V4.1 |
| * Rentang Gawé | langkung ti 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Hand Free Telepon Fungsi | YES |
| * Batré | 300Batré mAh |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 5 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 3Aduh 3W, 40mmm Anjeunna |
| * material | ABS + Silikon |
| * warna | Oranyeu / Pink / Héjo / Hideung / Biru |
| * beurat | 74g |
| * Aksésori | Micro USB,Kotak Warna |
| * batur | Operasi gampang sareng Sora |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.074 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "Speaker stéréo nirkabel sareng Hook”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.