-34%
kartu TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Rincian bungkusan: | kotak paking kalawan aksésori: mini USB,3.5sambungan kabel audio mm, manual pamaké Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, kartu TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * Batré | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 5 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 3W*2, 40mmm Anjeunna |
| * material | ABS |
| * warna | Disaluyukeun |
| * beurat | 216g |
| * Diménsi: | 155*63*27mm |
| * Aksésori | DC charging line, audio in line, manual |
| * Lain | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.216 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "kartu TF & Line Portable bluetooth speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.




Harita
Aya acan aya ulasan.