-47%
Wireless keychain waterproof bluetooth speaker
$19.00 $10.00
| ambalaji Details: | White Box or Can Customized |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | Dia90*H46.5mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 125g |
| Use manual for mini digital speaker | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| bluetooth speaker wholesale | instrumental music mini portable bluetooth speaker with TF card |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥60dB |
| Boitsebiso bo | ABS |
| Karabelo ea khafetsa | 90Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "Wireless keychain waterproof bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.