-30%
wireless bluetooth speaker
$26.80 $18.80
| ambalaji Details: | white box packing for big sound mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 10 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | 70*70*46limilimithara |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 192g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| bluetooth speakers | factory price big sound mini wireless bluetooth speaker |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥70dB |
| Boitsebiso bo | polasetiki |
| Karabelo ea khafetsa | 200Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "wireless bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.