-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| ambalaji Details: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,pukwanana mosebedisi 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| Melao ea Tefo: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| litekanyo | 27.5*27.5*14limilimithara |
| Boima ba 'mele | 150g/sebui, 165g/pakete |
| Boholo ba Lenaka | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| mala | tala,Bosoeu,Boputsoa,Ntsho,Khubedu,customized |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo,Sebapali sa karaoke Computer, sethaleng, |
| Phetolo | 5.00% |
| Tiisetso ea boleng | 12 Likhoeli |
| Khafetsa | 200Hz——20KHz |
| Boitsebiso bo | ABS |
| Sephetho | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Kenya Voltage | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Channel | 3(2.1) |
| Pakete e Kenyellelitsoe | 1Sebui, 1 Cable ea USB,1Cable ea molumo, |
| MOQ e tlase | Support |
| Sesupo-ho-lerata | ≥80dB |
Eba oa pele ho hlahloba "bluetooth speaker with USB port”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.