-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| ambalaji Details: | New cylinder high quality bluetooth speaker : tšoeu lebokose, black box, mala lebokose, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 7-15matsatsi |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| litekanyo | OD70*240mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | colorized led light , |
| Boima ba sehlahisoa | 230g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| Sebui se senyane se nkehang habobebe | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥85dB |
| Boitsebiso bo | Aluminium + ABS |
| Karabelo ea khafetsa | 150Hz-18KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
Eba oa pele ho hlahloba "bluetooth speaker with colorized led light”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.