-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| ambalaji Details: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80limilimithara carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 likhomphutha / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | About 15 working days after sample confirmation |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | Dia62mm*H59mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 90g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥68dB |
| Boitsebiso bo | ABS |
| Karabelo ea khafetsa | 2.400GHz—2.480GHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "Waterproof Bluetooth Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.