-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| ambalaji Details: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | shipped in 15 days after the payment |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu, any color can be customized |
| litekanyo | 58*58*88limilimithara |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| weight | 145g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥70dB |
| Boitsebiso bo | ABS |
| Karabelo ea khafetsa | 100Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "Led Light Bluetooth Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.