-38%
Professional Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker
$8.00 $5.00
| ambalaji Details: | 3.5limilimithara kabel mamelwang, thapo ya USB, Manual, Gift box Top Selling Portable Speaker, Professional Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 10-15 matsatsi |
- Tlhaloso
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Lebitso la Sehlahiswa | Sebui se Sebeletsang |
| Betri | 120 Mah |
| tlhahiso Bluetooth | 2.1+EDR |
| Working range | 10 limithara |
| Nako ea ho sebetsa | 2.5 lihora |
| Sebui | 4Ω 2W,23mmm Ee |
| Device material | ABS+Silicon |
| Size | 50*33*15limilimithara |
| Boima ba 'mele | 20g |
| Sesebedisoa | Micro USB,lebokose mpho,tataiso |
| Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| Mosebetsi | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-lost/ Call reminder |
Additional information
| Boima ba 'mele | 0.02 kg |
|---|
Eba oa pele ho hlahloba "Professional Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.