-25%
Wireless Stereo Speakers With Hook
$20.00 $15.00
| ambalaji Details: | Packing box packed with accessories Micro USB cable, Color Box Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker, Wireless Stereo Speakers With Hook |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | 15-20 working days |
- Tlhaloso
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Waterproof Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Bluetooth V4.1 |
| * Sebaka sa ho sebetsa | more than 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * Betri | 300mAh Battery |
| * Nako ea ho bapala | 5 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3DB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 3Ω 3W, 40mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS+Silicone |
| * mala | Orange/Pink/Green/Black/Blue |
| * Boima ba 'mele | 74g |
| * Sesebedisoa | Micro USB,Color Box |
| * others | Easy operation with Voice |
Additional information
| Boima ba 'mele | 0.074 kg |
|---|
Eba oa pele ho hlahloba "Wireless Stereo Speakers With Hook”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.