-39%
Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* Wireless Bluetooth Speaker
*Bluetooth Music Play
*Boitsebiso bo: ABS & silicone
- Tlhaloso
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | RDA V2.1+EDR |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | Che |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * TF card slot | Che |
| * Betri | 3.7V/450mAh |
| * Nako ea ho bapala | 4-6 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥75dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 100HZ-20KHZ |
| * libui | 4Oh, 3Wx1, 40mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS+silicone |
| * mala | Black/blue/green/pink |
| * Size | 56mm x40mm |
| * Boima ba 'mele | 43g |
| * Sesebedisoa | thapo ya USB, tataiso,audio cable, lebokose mpho |
Additional information
| Boima ba 'mele | 0.043 kg |
|---|
Eba oa pele ho hlahloba "Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.