-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| ambalaji Details: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | Dia 75*58mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane,waelese, With FM radio |
| Boima ba sehlahisoa | 168g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| Sebui se senyane se nkehang habobebe | Multifunctional portable mini speaker bluetooth e nang le radio ea fm |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥70dB |
| Boitsebiso bo | Silicone |
| Karabelo ea khafetsa | 90Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.