-33%
outdoor bluetooth speaker
$18.00 $12.00
| ambalaji Details: | 1.tšoeu lebokose 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,pukwanana mosebedisi 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 6 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC,ROHS |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| Melao ea Tefo: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| litekanyo | D68*H73mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe,e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 230g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng, |
| Lebitso la Sehlahiswa | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Tiisetso ea boleng | 12 Likhoeli |
| S/N karo-karolelano | ≥70dB |
| Boitsebiso bo | Silicone+ABS |
| Karabelo ea khafetsa | 150Hz-18KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Betri | 3.7v/400mAh |
| khumo Power | 3w Le(1kHz,THD1%) |
| MOQ e tlase | Support |
| style | bluetooth speaker |
Eba oa pele ho hlahloba "outdoor bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.










Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.