-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| ambalaji Details: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | pinki, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | 156*45*40limilimithara |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 466g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥80dB |
| Boitsebiso bo | ABS |
| Karabelo ea khafetsa | 150Hz-18KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Handsfree | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.