-34%
Karete ea TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| ambalaji Details: | Paka lebokose le kathoko: Mini USB,3.5limilimithara kabel mamelwang, pukwanana mosebedisi Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, Karete ea TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- Tlhaloso
- Tlhahisoleseling e 'Ngoe
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * TF card Music Play | EE |
| * Betri | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Nako ea ho bapala | 5 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Oh, 3W * 2, 40mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS |
| * mala | Customized |
| * Boima ba 'mele | 216g |
| * Boemo: | 155*63*27limilimithara |
| * Sesebedisoa | DC charging line, audio in line, tataiso |
| * Ba bang | Ts'ebetso e bonolo ka litaelo tsa Lentsoe |
Tlhahisoleseling e 'Ngoe
| Boima ba 'mele | 0.216 kg |
|---|
Eba oa pele ho hlahloba "Karete ea TF & Line Portable bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.