-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| ambalaji Details: | Paka lebokose le kathoko: Mini USB,3.5limilimithara kabel mamelwang, pukwanana mosebedisi Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * TF card Music Play | EE |
| * Betri | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Nako ea ho bapala | 8-10 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Oh, 5W*1 |
| * Boitsebiso bo | wooden frame+leather |
| * mala | Khauta |
| * Boima ba 'mele | 520g |
| * Boemo: | 110*140*70limilimithara |
| * Sesebedisoa | DC charging line, audio in line, tataiso |
| * Ba bang | Ts'ebetso e bonolo ka litaelo tsa Lentsoe |
Eba oa pele ho hlahloba "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.