-38%
Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function
$21.00 $13.00
| ambalaji Details: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5limilimithara kabel mamelwang . 1unit to a box Customized Wireless Bluetooth Speaker Support Selfie, Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function |
|---|
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Bluetooth 2.1+EDR |
| * Sebaka sa ho sebetsa | more than 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * Other function | FM-le-moea, TF card music paly, U disk music play |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * Betri | 1700mAh Lethium-ion betri |
| * Nako ea ho bapala | Around 5 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3DB |
| * Karabelo ea khafetsa | 20HZ-20KHZ |
| * libui | 4Oh,3W *2 |
| * Boitsebiso bo | Metal+ABS |
| * mala | Khubedu / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Boima ba 'mele | 335g |
| * Sesebedisoa | Micro USB,3.5limilimithara kabel mamelwang |
| * others | Easy operation with Voice |
Eba oa pele ho hlahloba "Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.