-48%
2000Mah Power Banka Bluetooth kopanetsoe dipuisano
$25.00 $13.00
| ambalaji Details: | Paka lebokose le kathoko: Mini USB,3.5limilimithara kabel mamelwang, pukwanana mosebedisi Matla a Banka Bluetooth Speaker Support TF / FM Function, 2000Mah Power Banka Bluetooth kopanetsoe dipuisano |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 3 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Power Bank Bluetooth Speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * TF card Music Play | EE |
| * Betri | Built in 2000mAh rechargeable battery |
| * Nako ea ho bapala | 11 lihora |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Oh, 3W * 2 |
| * Boitsebiso bo | ABS |
| * mala | Tse ngata |
| * Boima ba 'mele | 365g |
| * Boemo: | 160*76*46limilimithara |
| * Sesebedisoa | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Ba bang | Ts'ebetso e bonolo ka litaelo tsa Lentsoe |
Eba oa pele ho hlahloba "2000Mah Power Banka Bluetooth kopanetsoe dipuisano”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.