-42%
Bluetooth Speaker with LED Light & Remote
$24.00 $14.00
| ambalaji Details: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5limilimithara kabel mamelwang . 1unit to a box Wireless Bluetooth Outdoor FM Radio Speakers , FM Radio Bluetooth Speaker with LED Light & Remote |
|---|
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| FM Radio Speakers Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Bluetooth V 3.0 |
| * Sebaka sa ho sebetsa | more than 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Line-in Music Play | EE |
| * Other function | FM-le-moea, Karete ea TF & Bluetooth music paly |
| * Mosebetsi oa Letsoho la Mahala | EE |
| * Betri | 1800mAh Lethium-ion betri |
| * Nako ea ho bapala | around 6-8 lihora |
| * Profiles | Tšehetsa A2DP V1.2, Lintlha tsa AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3DB |
| * Karabelo ea khafetsa | 20HZ-20KHZ |
| * libui | 4Oh,5W *1 |
| * Boitsebiso bo | plastic+silicone |
| * mala | Khubedu / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Boima ba 'mele | 220g |
| * Sesebedisoa | Micro USB,3.5limilimithara kabel mamelwang |
| * others | Easy operation with Voice |
Eba oa pele ho hlahloba "Bluetooth Speaker with LED Light & Remote”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.