-50%
Altoparlant portativ Bluetooth DSP pa valë me dritë LED verbuese
$20.00 $10.00
- Lloji: Aktiv, Aktiv, elektrik,Bluetooth Wireless,Mini përforcues,Përforcues në shtëpi
- përdorim: kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Player portativ audio, Skena
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
- I integruar 88 dritat LED me tre ngjyra RGB, 360-muzikë pulsuese LED shkallë ; pesë lloje të muzikës pulsuese të modalitetit të ekranit vizual LED.
- Altoparlantë të integruar me dy spirale zëri me cilësi të lartë, treshe të ndritshme, alto i butë, bas i thellë, duke ju sjellë muzikën perfekte për t'u shijuar.
- Mbështetje për iPhone, për iPad, për HTC, për Samsung, laptopë dhe pajisje të tjera me funksion Bluetooth të lehtë për t'u çiftuar dhe luajtur muzikë.
- Mbështetni kartën TF MP3, WMA,APE,Formati FLAL etj., të gjithë deshifrojnë plotësisht besnikërinë audio pa humbje; ,lehtë për të luajtur muzikë.
| aksesorë | Bateria, Çanta karikues, Kordoni zgjatues |
| Lloji | Mini përforcues, Përforcues në shtëpi |
| përdorim | Altoparlant Bluetooth, kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Audioplayer portativ |
| përdorim | Dhuratë biznesi |
| funksion | Radio Interneti, Altoparlant i integruar, Modaliteti i ekranit vizual i dritës LED |
| Bateri e integruar | E rikarikueshme |
| Ngjyrë | e zezë, Shumë, Bezhë, Kafe, blu, e gjelbër, Rozë, E verdha |
| Aplikimi | Karikues i celularit, shtëpi, Shtëpi dhe jashtë |
| Versioni Bluetooth | V3.0+EDR |
| Madhësia e altoparlantit | 72*72*143mm |
| Muzikë nga TF Card | po |
| Deformim | < 0.5 % |
| Gama e RF | 10m |
| Kapaciteti i baterisë | 300mAh |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Altoparlant portativ Bluetooth DSP pa valë me dritë LED verbuese”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.










Shqyrtime
Nuk ka komente ende.