-50%
Altoparlant dushi Bluetooth pa tela i papërshkueshëm nga uji plus radio FM
$19.00 $9.50
- Flexibility: Outdoor, Travel, At The Beach, In The Shower
- funksion: Radio Interneti,Altoparlant i integruar
- aksesorë: Çanta karikues,Kordoni zgjatues
- Bateri e integruar: E rikarikueshme
- material: plastik
- Ngjyrë: Shumë,e zezë,e bardhë,i kuq,blu,Rozë
- Markë e pajtueshme: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
- DIMENSIONAL SOUND QUALITY streams high-fidelity stereo sound with crystal clear vocal articulations and rich, orchestral music range. Your bathroom will sound like a concert hall !
- WATERPROOF with sealed silicone case and interface. Shockproof and impervious to dust and debris. Ideal for the shower, a day at the beach, washing the car or road trips.
- MULTI-FUNCTIONAL CAPABILITIES allow hands-free talk with built-in mic; use as remote shutter release for your phone; and skip through or replay a song with one-button convenience.
- EASY CONNECTIVITY in under 6 seconds with your smartphone, tablet or computer. Long-range effectiveness up to 10 meters from your device. Place your speaker outdoors while you garden or relax poolside.
- Bulit-in li-ion battery for wireless Bluetooth speaker.
- More powerful than the competition most bluetooth speakers designed for use as shower speakers and outdoor speakers have 3-watt audio drivers.
- Compatible with all Bluetooth-enabled mobile phones, Tablets, PC/Mac,etj.
| aksesorë | Bateria, Çanta karikues, Kordoni zgjatues |
| Lloji | Mini përforcues, Përforcues në shtëpi |
| përdorim | Altoparlant Bluetooth, kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Audioplayer portativ |
| përdorim | Dhuratë biznesi |
| funksion | Radio Interneti, Altoparlant i integruar |
| Bateri e integruar | E rikarikueshme |
| Ngjyrë | e zezë, Shumë, Bezhë, Kafe, blu, e gjelbër, Rozë, E verdha |
| Aplikimi | Karikues i celularit, shtëpi, Shtëpi dhe jashtë |
| Versioni Bluetooth | V3.0+EDR |
| Madhësia e altoparlantit | 73*73*54mm |
| Muzikë nga TF Card | po |
| Deformim | < 0.5 % |
| Gama e RF | 10m |
| Kapaciteti i baterisë | 400mAh |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Altoparlant dushi Bluetooth pa tela i papërshkueshëm nga uji plus radio FM”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.












Shqyrtime
Nuk ka komente ende.