-39%
Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker
$18.00 $11.00
- Lloji: Aktiv, Aktiv, elektrik,Bluetooth Wireless,Mini përforcues,Përforcues në shtëpi
- përdorim: kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Player portativ audio, Skena
- Përshkrim
- Shqyrtime(0)
- P & A
Përshkrim
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, Boating, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, etj.
| aksesorë | Bateria, Çanta karikues, Kordoni zgjatues |
| Lloji | Mini përforcues, Përforcues në shtëpi |
| përdorim | Altoparlant Bluetooth, kompjuter, Teatri në shtëpi, Karaoke Lojtar, Celular, Audioplayer portativ |
| përdorim | Dhuratë biznesi |
| funksion | Radio Interneti, Altoparlant i integruar |
| Bateri e integruar | E rikarikueshme |
| Ngjyrë | e zezë, Shumë, Bezhë, Kafe, blu, e gjelbër, Rozë, E verdha |
| Aplikimi | Karikues i celularit, shtëpi, Shtëpi dhe jashtë |
| Versioni Bluetooth | V3.0+EDR |
| Madhësia e altoparlantit | 83*83*98mm |
| Muzikë nga TF Card | po |
| Deformim | < 0.5 % |
| Gama e RF | 10m |
| Kapaciteti i baterisë | 400mAh |
Bëhu i pari për të shqyrtuar "Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker”
Ju duhet të jetë i loguar për të postoj një rishikim.










Shqyrtime
Nuk ka komente ende.