-29%
Power Bank Bluetooth Speaker
$28.00 $20.00
| Taipitopito Packaging: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, pukapuka kaiwhakamahi Power Bank Bluetooth Speaker, Multi-function Bluetooth Music Speaker with 5200mah Battery |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 3 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Power Bank bluetooth speaker Specification | |
| * Putanga Nihokikorangi | Nihokikorangi 3.0 |
| * Tiwhikete | Appotech |
| * Working Range | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | YES |
| * Hands-free calls | YES |
| * Mobile power function | YES |
| * Pūhiko | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Te wa takaro | 16 haora |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Te whakautu auau | 150-18KHZ |
| * Tukuoro | 4Aue, 3W*2, 40mm Dia |
| * Material | ABS |
| * Tae | Khaki/Black/Army |
| * Taumaha | 560g |
| * Ahu: | 182*70*70mm |
| * Accessory | Pit box, Power cable, Specification,Line cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
Kia te tuatahi ki te arotake "Power Bank Bluetooth Speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.