-41%
Power Bank Portable Speaker Bluetooth
$22.00 $13.00
| Taipitopito Packaging: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm taura ororongo, pukapuka kaiwhakamahi Functional Portable Speaker Bluetooth in Promotion, Power Bank Portable Speaker Bluetooth |
|---|
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Portable Speaker Bluetooth Specification | |
| * Putanga Nihokikorangi | Jerry |
| * Tiwhikete | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Awhe Mahi | 10 mita |
| * Whakatangitangi Waiata Nihokikorangi | Ae |
| * AUX-in Music Play | Ae |
| * TF card Music Play | Ae |
| * Pūhiko | Built in 4400mAh |
| * Te wa takaro | 10-15 haora |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * Te whakautu auau | 90-20KHZ |
| * Tukuoro | 4Aue, 5W*1 |
| * Material | Te whakarewa |
| * Tae | Silver, Black, Gold |
| * Taumaha | 460g |
| * Ahu: | 130*35*60mm |
| * Apiti | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Kia te tuatahi ki te arotake "Power Bank Portable Speaker Bluetooth”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.