-38%
Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card
$24.00 $15.00
| Taipitopito Packaging: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm taura ororongo, pukapuka kaiwhakamahi Factory Price Sound Bar in Promotion, Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card |
|---|
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Sound Bar Specification | |
| * Putanga Nihokikorangi | Conwise |
| * Tiwhikete | Bluetooth V3.0 |
| * Awhe Mahi | 10 mita |
| * Whakatangitangi Waiata Nihokikorangi | Ae |
| * AUX-in Music Play | Ae |
| * TF card Music Play | Ae |
| * Pūhiko | Built in 1800mAh 18650 pūhiko |
| * Te wa takaro | 6-8 haora |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Te whakautu auau | 150-18KHZ |
| * Tukuoro | 4Aue, 5W*2 |
| * Material | ABS |
| * Tae | Silver, Black, Gun |
| * Taumaha | 460g |
| * Ahu: | 250*33*82.5mm |
| * Apiti | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Kia te tuatahi ki te arotake "Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.