-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| Taipitopito Packaging: | mobile phone speaker :Pouaka ma, black box, pouaka tae, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 7 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 7-15ra |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| ahu | D90*H750mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku, handsfree, line in |
| Taumaha hua | 145g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| Portable mini speaker | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥85dB |
| Te aukati | 4 ohm |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Kia te tuatahi ki te arotake "mobile phone speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.