-38%
mini bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| Taipitopito Packaging: | White box or customized box for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Nga tikanga utu: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ahu | 82*82*57mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku, music, musical, handsfree, stylish appearance |
| Taumaha hua | 152g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga, |
| Ingoa Hua | OEM portable professional mini music bluetooth speaker |
| Pūtāhui kounga | 12 Marama |
| S/N ratio | ≥80dB |
| Material | ABS |
| Te whakautu auau | 150Hz-18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Pūhiko | 3.7v/400mAh |
| Te Mana Putanga | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ iti | Tautoko |
Kia te tuatahi ki te arotake "mini bluetooth speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.