-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| Taipitopito Packaging: | Te rahi o te pouaka ma:120*65*60mm Rahi kaata:32*34*26cm Qty / ctn:50pcs N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 15-25days according to your quantity |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | White/Black/pink/orange/blue/green |
| ahu | D50.6*H56.2 |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Taumaha hua | 98g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| ōwehenga S/N | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| Material | ABS professional speaker |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Raina ki roto | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "wireless bluetooth Professional speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.