-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| Taipitopito Packaging: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | Dia 75*58mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku,wireless, With FM radio |
| Taumaha hua | 168g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| Portable mini speaker | Multifunctional portable mini speaker bluetooth with fm radio |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Material | Hikaona |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.