-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| Taipitopito Packaging: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | 156*45*40mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 466g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥80dB |
| Material | ABS |
| Te whakautu auau | 150Hz-18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Handsfree | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.